Szukasz partnera do realizacji ciekawego projektu? Potrzebujesz kogoś, kto podsunie ciekawy pomysł, a potem profesjonalnie go zrealizuje? Doskonale!

Coraz więcej podróżujących używa internetu jako podstawowego źródła informacji, a blogosfera podróżnicza rośnie w siłę. Współpraca z blogiem podróżniczym jest skuteczna, gdyż pozwala dotrzeć do bardzo jasno określonej grupy odbiorców, a nasi czytelnicy to najfajniejsi tropiciele przygód w całym internecie!

Jesteśmy otwarci na najróżniejsze formy współpracy, a do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i kreatywnie – z doświadczenia zawodowego wiemy, jakie to ważne.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami przez Facebooka lub formularz kontaktowy.

Miejsca

Uwielbiamy pokazywać przepiękne miejsca – chętnie opiszemy Wasze miasto, region lub ofertę turystyczną – w Polsce i za granicą.

Produkty

Sprzęt turystyczny, sportowy, fotograficzny, elektroniczny, medyczny, dla dzieci i dla dorosłych- chętnie przetestujemy!

Obiekty

Hotele, pensjonaty, campingi – dla singli i dla aktywnych rodzin. Wizyty na zaproszenie, linki w artykułach, konkursy dla Odbiorców.

Media

Tworzenie relacji w formacie pisemnym, foto i wideo. SM, gazety, telewizja, portale, książki – pomysłowo, merytorycznie, gramatycznie i na czas!

Prelekcje

Inspirujące prezentacje dla korporacji, prelekcje na imprezach – na żywo i wirtualnie. Inspirujemy do tego, jak wykorzystać urlop, łączyć pracę z pasją i podróżować rodzinnie.

Patronaty

Wartościowe inicjatywy pro-bono spójne z tematyką naszego bloga. Jeżeli możemy pomóc- pomożemy! To równie fajne, co podróżowanie.

Przykłady dotychczasowych współprac:

wspolpraca blog podrozniczy przyklady

Odwiedzający blog Polska Po Godzinach, szukają pomysłów i inspiracji, zarówno na krótki weekendowy wypad, jak i na dłuższy wakacyjny pobyt. Jak na bloga o tak krótkim stażu w polskiej blogosferze wynik robi wrażenie i stawia Polskę Po Godzinach wśród największych krajowych blogów o podróżowaniu po Polsce. I ciągle rośniemy!

Nasze media społecznościowe i blog doskonale się uzupełniają, dzięki czemu współpraca z nami przynosi korzyści zarówno w krótkiej, jak i długiej perspektywie.

statystyki bloga polska po godzinach