Szukasz partnera do realizacji ciekawego projektu? Potrzebujesz kogoś, kto podsunie ciekawy pomysł, a potem porządnie go zrealizuje? Doskonale!

Coraz więcej podróżujących używa internetu jako podstawowego źródła informacji, a blogosfera podróżnicza rośnie w siłę. Współpraca z blogerem jest skuteczna, gdyż pozwala dotrzeć do bardzo jasno określonej grupy odbiorców, a nasi czytelnicy to najfajniejsi tropiciele przygód w całym internecie!

Jesteśmy otwarci na najróżniejsze formy współpracy, a do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i kreatywnie – z doświadczenia zawodowego wiemy, jakie to ważne.

Chętnie podejmiemy się współpracy m.in. na płaszczyznach:

  • Promocja regionu, miasta, oferty turystycznej – uwielbiamy chwalić się najpiękniejszymi miejscami w Polsce!
  • Recenzje produktów turystycznych, sportowych, elektronicznych i wydawniczych – uwielbiamy szczególnie turystykę aktywną (góry, rowery), powoli rozkręcamy się również na polu fotografii i video.
  • Tworzenie relacji / fotorelacji / videorelacji / artykułu do portalu, gazety, magazynu, mediów społecznościowych – pomysłowo, estetycznie, gramatycznie i oczywiście na czas.
  • Promocje imprez i miejsc noclegowych.
  • Udział w study tourach i wyjazdach – przybędziemy, zobaczymy i opiszemy.
  • Patronat wartościowych inicjatyw pro-bono spójnych z tematyką naszego bloga – jeśli możemy pomóc, pomożemy! Pomaganie jest równie fajne, co podróżowanie!

26 000 unikalnych użytkowników miesięcznie (18.07.2018)

Tyle osób czyta naszego bloga Polska Po Godzinach, szukając pomysłów i inspiracji, zarówno na krótki weekendowy wypad, jak i na dłuższy wakacyjny pobyt. Jak na bloga o tak krótkim stażu w polskiej blogosferze wynik robi wrażenie i stawia Polskę Po Godzinach wśród największych krajowych blogów o podróżowaniu po Polsce. I ciągle rośniemy!

Znajdziesz nas też w mediach społecznościowych