Wow! Jesteśmy w finale 2 Turystycznych Mistrzostw Blogerów 2019!

Szok i niedowierzanie! Kiedy zgłaszaliśmy swoją skromną kandydaturę do konkursu 2 Turystycznych Mistrzostw Blogerów 2019, nie przypuszczaliśmy, że uda nam się dostać do finału i reprezentować w nim najważniejsze turystycznie województwo w Polsce – Małopolskę! Jesteśmy przeszczęśliwi, że jury doceniło jakość naszej pracy i to właśnie nam postanowiło powierzy tę trudną misję! Wow!

Jaki mamy plan?

Na czym polega finał Mistrzostw Blogerów? Reprezentując Małopolskę, zdecydowaliśmy się pokazać trzy bardzo ciekawe szlaki turystyczne, których być może dobrze nie znacie. Przemieszaliśmy aktywną, kulinarną i kulturalną turystykę, wierząc, że dzięki temu spośród naszych propozycji każdy wybierze sobie coś dla siebie.

Prości ludzie potrafili docenić artystyczny majstersztyk.

Będziemy pokazywać Wam najbardziej urokliwe zakątki Beskidu Niskiego, tropiąc zabytki Szlaku Architektury Drewnianej. Zabierzemy Was również w winną podróż po malowniczych podtarnowskich winnicach, które oferują nie tylko piękne widoki, ale przede wszystkim bardzo pyszne wino!

Przyznajcie, że piękne te nasze winnice!

Grande Finale naszego letniego odkrywania Małopolski będzie test trasy VeloDunajec- jednej z najciekawszych tras budowanych właśnie w ramach akcji VeloMałopolska. Wyobraźcie sobie te malownicze trasy- rowerem aż od Zakopanego, przez Pieniny po Nowy Targ- to będzie niesamowita przygoda! To wszystko skrupulatnie dla Was dokumentujemy i obiecujemy solidną dawkę inspiracji: tekstowych, zdjęciowych i… wideo!

Pieniny są piękne o każdej porze roku, ale my chyba najbardziej zachwyciliśmy się ich jesiennym ,,wydaniem”!

Jak możecie nam pomóc?

Poza jakością produkcji (o którą się nie martwimy ;)) w konkursie brane pod uwagę są dwa czynniki: liczba głosów internautów i zasięgi pod postami konkursowymi.

Jak głosować na Małopolskę i nasz blog?

Wystarczy wejść na linka poniżej i zagłosować, podając adres email. Ważne – pamiętaj, żeby potwierdzić głos w wiadomości, która przyjdzie na podany adres email. Aha, głosować można CODZIENNIE, aż do 26 sierpnia!

Jak pomóc nam z zasięgami?

Śledź nas na FB i zostawcie po sobie ślad- każdy lajk, serduszko, uśmiech pod postem się liczą. Zostaw komentarz, podaj post dalej. Liczy się każdy gest 🙂

Bardzo dziękujemy za wsparcie – daje nam niesamowitego kopa do kolejnych działań!

To było wspaniałe lato 2019. Dzięki Waszym głosom zajęliśmy 3 miejsce w głosowaniu internautów i 4 w Mistrzostwach. Dziękujemy!

Pozdrawiamy,

Kasia i Tomek

Data ostatniej aktualizacji:

Kategoria: Małopolskie, Polska

2 komentarze do “Wow! Jesteśmy w finale 2 Turystycznych Mistrzostw Blogerów 2019!”

Dodaj komentarz