Odkrywamy Lubuskie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów

Hej, hej!

Niby ten 2020 rok taki niewesoły, ale coś niecoś czasem się udaje :). I tak oto udało nam się dostać do ścisłego finału Turystycznych Mistrzostw Blogerów, organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną!

Na czym dokładnie polegają Turystyczne Mistrzostwa Blogerów?

 • Każdy bloger przygotowuje różne materiały o jednym konkretnym województwie. Do przygotowania są posty na media społecznościowe (Facebook i Instagram), dwa wpisy na bloga oraz film na YouTube
 • Do tego w listopadzie będzie można oddać głosy w plebiscycie internetowym, wspierając swój ulubiony blog
 • Zwycięży blog, który zdobędzie najwięcej punktów: 50% punktów to ocena jakościowa jury, 25% to zasięgi postów na blogu, mediach społecznościowych i YouTube, a ostatnie 25% to wyniki w głosowaniu internautów.

Wielkie głosowanie internautów i Wasz głos na wagę złota:)

Jest ono ważnym elementem oceny końcowej i będziemy więc bardzo wdzięczni, jeśli zagłosujesz na nas i Lubuskie! Oto jak to zrobić:

 1. Głosowanie trwa od 10 do 24 listopada, głosować można raz na 48 godzin.
 2. Głosujemy klikając w GŁOSOWANIE i podając mejla – to super proste!
 3. UWAGA: głos jest ważny tylko jeśli klikniecie w link potwierdzający, który dostaniecie na podanego w głosowaniu mejla

Data ostatniej aktualizacji:

Kategoria: Polska

7 komentarzy do “Odkrywamy Lubuskie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów”

  • Dokładnie, wyniki 10 grudnia, ale nie myślimy o tym:) Mistrzostwa były męczące i teraz odpoczywamy od FB, IG, pisania postów itd. Co widać na blogu;) Jednak powoli zbieramy się do opisania zaległych letnich wypadów po Polsce:)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz